dziś jest:


przeglądaj

Co Oferuje Nasza Stacja

Stacja Demontażu Pojazdów

Nasza stacja demontażu oznaczona jest nr K61 i działa na podstawie decyzji Marszałka Województwa Małopolskiego z dnia 12 września 2013 r.  nr SR-III.7221.25.2013.DS  / wcześniejsza  decyzja z dnia 14 marca 2011r. zaktualizowana z uwagi na zmiany własnościowe/  Wszystkie przyjmowane pojazdy poddajemy demontażowi zgodnie z ustawą zdnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji w pełni dbając o ochronę środowiska. Przyjmujemy wszystkie wyeksploatowane pojazdy zarówno sprawne, jak też i niekompletne  wystawiając odpowiednie zaświadczenie o złomowaniu umożliwiające  wyrejestrowanie pojazdu, oraz rozwiązanie umowy z aktualnym ubezpieczycielem.

W przypadku braku możliwości indywidualnego dostarczenia pojazdu, wysyłamy własny transport. Oprócz kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji zajmujemy się również  skupem złomu stalowego oraz metali kolorowych proponując najwyższe ceny.przekonaj się sam i zadzwoń:
tel: 122730725
tel: 515101013


Skupujemy również samochody powypadkowe, proponując indywidualne i satysfakcjonujące klientów stawki za uszkodzone pojazdy określane indywidualnie w zależności od stanu oraz rocznika. Prowadzimy własny sklep internetowy oferując wszystkim klientom pełną gamę części używanych pochodzących z demontażu. Pamiętaj - złomując pojazd w naszej stacji demontażu dbasz o środowisko i poprawiasz jego stan.