dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
Usługi budowlane

W 2008 roku z inicjatywy właścicieli spółki powstał dział remontowo-budowlany świadczący usługi ogólnobudowlane z zakresu remontów i modernizacji małych obiektów. W roku 2009 poszerzyliśmy ofertę firmy i obecnie prowadzimy kompleksową działalność we wszystkich dziedzinach branży budowlanej ze szczególnym uwzględnieniem obiektów mieszkalnych. Dzięki doświadczeniu stałej załogi złożonej z pracowników budowlanych, oraz współpracy z wieloma firmami budowlanymi i inżynieryjnymi z regionu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy nowoczesny i funkcjonalny projekt. Współpracujemy także z architektami, specjalizującymi się w projektowaniu wnętrz, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom kompleksowa usługę, od projektu, do przekazania inwestorowi kluczy. Ponadto dzięki stałej współpracy z hurtowniami budowlanymi możemy zapewnić zakup materiałów budowlanych po preferencyjnych cenach. Posiadamy własne zaplecze w postaci maszyn i urządzeń budowlanych, oraz samochodów transportowych.


Nasi Partnerzy:
Firma Usługowo-Budowlana WOD-KAN Leszek Kulma Kraków
Firma ZIEM-BET A.,P. Powroźnik Krzywaczka
Biuro projektów "ATRIUM" Myślenice
Firma Usługowo-Handlowa Piotr Światłoń Rudnik
POL-DOM Głogoczów
Usługi kominiarskie Tomasz Ożóg Kraków
Producent Betonu GOŚCIBIA Sułkowice
FBR BARRED-BUD Kraków
OKNO-TRANS Lasoń okna PCV Krzywaczka
Centrum budowlane MAXDOM Kalwaria Zebrzydowska
K&P Piotr Kurek Kraków
Krassystem Sp. z o. o. Dobiesławice 85
Nasza firma, prowadzi także wynajem koparko-ładowarki wraz z operatorem, wykonując prace ziemne, oraz wykopy pod: fundamenty, domy jednorodzinne, wielorodzinne, bloki, hale i magazyny, ogrodzenia, drenaże, przyłącza wodne, elektryczne i gazowe, kanalizacje, oczyszczalnie ścieków, sieci wodociągowe, instalacje sanitarne, oczka wodne i baseny, zbiorniki wodne, kanały i rowy melioracyjne, wszelkie indywidualnie wykopy. Realizujemy: niwelacje i skarpowanie terenu, równanie terenu, załadunek ziemi i gruzu, prace przy budowie dróg, chodników, oraz prace z zakresu rozbiórki starych obiektów budowlanych.

Dzięki nawiązaniu współpracy z kontrachentem zagranicznym od 2014 roku realizujemy wykończenia elewacji zewnętrzych obiektów komercyjnych w technologii aluminiowo -szklanej. wykorzystując technologię opracowaną przez  polskiego producenta elastycznych piaskowców KraasStone.
Ze względu na trudności wynikające z przemieszczania się koparko-ładowarką wykonujemy prace głównie na terenie takich miejscowości jak:
-          Głogoczów,  Włosań, Mogilany, Libertów, Radziszów, Wola Radziszowska, Leńcze,
-          Podolany, Przytkowice, Skawina, Borek Szlachecki, Krzęcin, Krzywaczka, Bęczarka, Krzyszkowice,
-          Jawornik, Myślenice, Siepraw, Polanka, Kalwaria Zebrzydowska, Zebrzydowice, Izdebnik,
-          Barwałd, Stanisław Dolny, Stanisław Górny, Łękawica, Bugaj, Stronie, Stryszów, Zakrzów,
-          Lanckorona, Jasienica, Budzów, Harbutowice, Rudnik, Zarzyce, Zarzyce Wielkie, Jastrzębia,
-          Brody, Sucha Beskidzka,
W przypadku konieczności przetransportowania maszyny na dalsze odległości do ceny wykonywanej usługi należy doliczyć koszt transportu na platformie.

 

   FORMULARZ ZLECENIA PRAC KOPARKO-ŁADOWARKĄ

 

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY -  WYNAJEM

Firma nasza oferuje  wynajem profesjonalnego agregatu prądotwórczego firmy KIPOR o mocy 30 kVA  oraz agregatu 10 kVA.  Agregat prądotwórczy jest dostarczany na miejsce inwestycji naszym transportem, instalowany na miejscu i podłączany w/g potrzeb klienta. Podłączenie agregatu odbywa się przez przeszkolonego pracownika, co daje gwarancję poprawnej pracy i bezpieczeństwa. Wszystkie osoby  odpowiadające za obsługę posiadają stosowne uprawnienia do obsługi sprzętu i instalacji, a także w zakresie obsługi technicznej i przepisów BHP.

Zapewniamy serwis i pełną obsługę wynajmowanych agregatów w miejscu wynajmu.  Na życzenie klienta zapewniamy uzupełnienie paliwa w agregatach prądotwórczych. Zapewniamy także nadzór nad sprzętem podczas wynajmu. Na wynajmowany sprzęt wystawiamy fakturę VAT.  Wynajem agregatów jest sprawdzonym rozwiązaniem, dla inwestycji w których nie ma innej możliwości zapewnienia stałej dostawy energii elektrycznej oraz jako zabezpieczenie przed ewentualnym zanikiem napięcia.Agregaty prądotwórcze KIPPOR KDE19STA3 są urządzeniami zabudowanymi i wyciszonymi. Nasz  agregat posiada trzycylindrowy, 4-suwowy, chłodzony cieczą, ekonomiczny silnik Diesla z elektrycznym rozrusznikiem. Agregat KIPOR jest urządzeniem trójfazowym o mocy 19kVA posiadającym system samokontroli i cyfrowej stabilizacji napięcia (AVR).

Nasz agregat może zasilać:
- inwestycje budowlane
- plany filmowe
- imprezy plenerowe
- koncerty
- eventy
- pikniki
- dni miast
- festyny
- wiece
- wszelkie awarie zasilania.

Koszt wynajmu agregatu to 400 złotych (*)

(*)
- Dojazd na terenie Gminy Myślenice wliczony jest w cenę wynajmu,
- Dojazd poza Gminą Myślenice 2,50 PLN/km,
- Podane ceny są cenami netto,
- Do cen należy doliczyć koszty zużytego paliwa (średnie spalanie 4-6l/h),
- Agregaty wynajem - wszystkie ceny dotyczą 12-sto godzinnego dnia pracy agregatu.
- Istnieje możliwość negocjowania ceny wynajmu agregatu w zależności od okresu najmu i projektu.
- Niniejsza informacja handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: 515-101-006


demot@demot.pl


www.agregat.demot.pl

Zbigniew Wilk