dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
O firmie

 

 

" EURO-GROUP " S.C. Zbigniew Wilk, Jaromir Hebda, powstała w 2005 roku z połączenia pasji oraz konsekwencji zalożycieli do których w 2007 roku dołączył trzeci  wspólnik - Robert Wilk. 

 

 

Rozpoczynając  naszą działalność posiadaliśmy oprócz olbrzymiego zapału także wiedzę oraz wolę stworzenia firmy wielobranżowej otwartej na nowe rozwiązania. Wraz z upływem czasu zyskiwaliśmy doświadczenie w branży motoryzacyjnej co pozwoliło pomimo krótkiego okresu istnienia ugruntować bardzo wysoką  pozycję  na rynku.

Od 2006 roku zajmujemy się naprawami bieżącymi samochodów osobowych i dostawczych, prowadzimy serwis ogumienia, wymianę olejów oraz płynów eksploatacyjnych. Prowadzimy także bezgotówkowe naprawy powypadkowe i pośredniczymy w rozliczeniach z Firmami Ubezpieczeniowymi. Posiadamy samochody zastępcze, które oferujemy wszystkim naszym klientom na czas naprawy, a starając się zadowolić wszystkie wymagania zaoferowaliśmy również usługi w zakresie pomocy drogowej. Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach, dlatego działamy szybko i skutecznie, a do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się jak najbardziej je zaspokoić.

 

Uzyskanie 14 marca 2011 r. Euro-Group S.C.  pozwolenia Marszałka Województwa Małopolskiego na wytwarzanie odpadów z uwzględnieniem odzysku  umożliwiło uruchomienie Stacji Demontażu Pojazdów o oznaczeniu K61 która ma możliwość przyjęcia  rocznie 1000 Mg  odpadów niebezpiecznych  kod 160104*  / zużyte i nienadające się do użytkowania pojazdy / oraz 160106 / zużyte i nienadające się do użytkowania pojazdy nie zawierające cieczy oraz innych niebezpiecznych elementów/.

Od  samego początku działalności rozwjany był dział sprzedaży części samochodowych  zajmując obecnie ponad 1000 m² powierzchni magazynowej gdzie znajdują się podzespoły nowe, oraz używane. Jakość oferowanych przez nas części samochodowych jest bardzo wysoka, co potwierdza dotychczasowe zadowolenie naszych klientów. Wszystkie używane części samochodowe, przechodzą przez wewnętrzny dział kontroli, który monitoruje proces demontażu oraz jakość podzespołów w celu utrzymania wysokiego standardu. Staramy się szybko reagować na nowe technologie, dlatego dajemy możliwość przeglądania pełnej oferty za pomocą strony internetowej www.demot.pl i znajdującego się na niej nowoczesnego narzędzia jakim jest  sklep internetowy.

Na poczatku  2011 r.uruchamiając komis samochodowy DEMOT nasza firma rozpoczeła sprzedaż pojazdów używanych oddając do dyspozycji naszych klientów  nowoczesne biuro obsługi zapewniające pełen komfort i bezpieczeństwo w podczas zakupu samochodu. W naszej ofercie znalazły się zarówno samochody różnych klas dla klientów indywidualnych, jak i pojazdy użytkowe dla firm. Pomagamy także w znalezieniu nabywcy samochodów pozostawionych przez naszych klientów zapewniając pełną obsługę komisową .

 

Innym fragmentem firmy który dzięki kooperacji  z wieloma podmiotami pomimo znanych na rynku trudności przynosi spółce dochody jest dział budowlany, pozwalający w pełni panować nad realizowanymi inwestycjami. Od 2012 roku jako członkowie Myślenickiej Izby Gospodarczej intensywnie poszukiwaliśmy kontrahentów zarówno na terenie całego kraju jak i poza jego granicami mając juz wcześniejsze doświadczenie dzięki współpracy z firmami ze Skandynawii.

Nasza ekspansja na rynki wschodniej Europy została gwałtownie wstrzymana wiosną 2013r  przez  tragiczną śmierć jednego ze wspólników podczas wykonywania obowiązków służbowych. Wyjątkowe zdolności , wiedza i kontakty jakie posiadał Jaromir okazały się nie do odtworzenia w krótkim czasie niezbędnym do kontynuacji  programu PARP -  Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu”  w jaki była zaangażowana nasza firma, przez co zmuszeni byliśmy przerwać jego realizację.

Wejście do spółki jego małżonki Bożeny pozwoliło na stosunkowo szybką reorganizację konieczną w zaistniałej sytuacji oraz kontynuację działań zmierzających do realizacji kolejnego dużego projektu jakim będzie Zakład Zbierania i przetwarzania Odpadów na będących własnością spółki terenach przemysłowych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jesteśmy pewni że realizacja tego ambitnego zadania będzie znacznie łatwiejsza dzięki naszej decyzji o nawiązaniu  współpracy i wejściu do Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu.

Włączenie naszej spólki do grona Partnerów nastąpiło  zgodnie z decyzją Rady Klastra w dniu 23.04.2014 r.

EURO-GROUP S.C. Zbigniew Wilk, Bożena Hebda, Robert Wilk