dziś jest:


przeglądaj

szkolenie RP-ZP

Akademia - Praktyka szkolenie ZP - RP

 

 

 

W dniu 14 maja w Warszawie odbyło się pierwsze szkolenie dla przedsiębiorców prowadzących Stacje Demontażu Pojazdów z cyklu Akademia - Praktyka zrealizowane przez Związek Pracodawców - Recyklerzy Polscy (RP-ZP).

 

 

Uczestnicy otrzymali szereg informacji praktycznych przydatnych w prowadzeniu takiej działalności. Nasza firma uczestniczyła w szkoleniu jako członek organizacji i prelegent. Szkolenie prowadzone było przez praktyków, dlatego informacje przedstawiane były w odniesieniu do doświadczeń i przykładów z życia. Poruszono istotne kwestie wpływające na poprawienie wyniku finansowego Stacji Demontażu Pojazdów. Tematami przewodnimi były: sprzedaż części pozyskanych z demontażu, sposoby magazynowania i dostępne systemy informatyczne wspomagające pracę na stacji oraz promocja i handel w internecie.

 

 

Poruszona została także kwestia właściwego testowania części, a także prawa konsumentów i sposoby postępowania z reklamacjami. Wszyscy obecni otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo oraz materiały ze szkolenia. W przyszłości RP-ZP, planuje kolejne szkolenia dla prowadzących stacje, na których poruszane będą także inne tematy.


 


Zbigniew Wilk

foto: autor

Polub demot.pl na Facebooku