dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
Limuzyny

DEMOT EXCLUSIVE LIMUSINE

Usługi przewozowe oraz wynajem samochodów wraz z kierowcą, skierowane dla najbardziej wymagających i oczekujących najwyższego standardu klientów! Zapewniamy Państwu najwyższy komfort, miłą atmosferę oraz niezapomniane wrażenia. Nasi kierowcy są profesjonalistami, którzy zadbają o jak najlepsze odczucia z jazdy. Do dyspozycji klientów, są samochody klasyczne, współczesne, 7-osobowe vany, a w celu dotarcia do miejsc trudniej dostępnych, posiadamy w ofercie także samochód terenowy. Komfortowo wyposażone samochody zapewniają wysoki standard usług. Działamy na terenie całej małopolski (Kraków, Zakopane, Nowy Sącz, Myślenice, Sułkowice, Skawina, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Sucha Beskidzka).
Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe:
-imprezy promocyjne, spotkania biznesowe,
-śluby oraz uroczystości weselne (dla Państwa Młodych szampan gratis),
-bale, bankiety, rocznice.

Ponadto proponujemy:
-transfery z i na lotnisko (Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice),
-obsługę klientów anglojęzycznych,
-wynajem samochodów do zdjęć dla osób prywatnych i agencji reklamowych,
-wynajem samochodów do filmów i reportaży,
-oraz zamówienia indywidualne według życzenia Klienta.


Przedkładamy ponad wszystko punktualność, niezawodność prezencję i dyskrecję!
Telefon kontaktowy: 515 101 006
Cennik usług zależny jest od ich zakresu i ustalany jest zawsze indywidualnie.

W jaki sposób wynająć samochód:

Pierwszą i najistotniejszą sprawą jest ustalenie terminu wynajmu limuzyny. Dzień Państwa ślubu może być zbieżny z ustalonym przez innych terminem, w tej sytuacji możemy zaproponować inny z naszych niepowtarzalnych samochodów.

Dokładamy wszelkich starań aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i magiczny, dlatego w formularzu zamówienia znajduje się szereg szczegółów, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niepotrzebne, jednak dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu, eliminujemy w ten sposób ryzyko jakichkolwiek pomyłek. Ustalając dokładnie zakres naszych obowiązków gwarantujemy profesjonalną realizację zlecenia.

Ile to kosztuje?

Każde zlecenie jest inne i traktowane jest indywidualnie, tak jak marzenia i potrzeby Państwa Młodych. Na cenę składają się miejsce zaślubin, czas na jaki wynajmowany jest pojazd, odległości pomiędzy domami rodzinnymi Państwa Młodych, odległość do kościoła bądź miejsca zaślubin, przejazd do domu weselnego, dodatkowe przejazdy, takie jak wyjazd na sesję zdjęciową i inne określone w zamówieniu. W ustalonej cenie zawarte są wszystkie koszty wynikające z obsługi samochodu, oraz kierowca przez cały okres trwania umowy.

Przykładowy i najpopularniejszy pakiet usług kosztuje w chwili obecnej 600 złotych. Jego zakres obejmuje:
1. Dojazd do 50 km.
2. Czas trwania ceremonii 6 godzin.
3. Wszystkie przejazdy do 100 km łącznie.
4. Użyczenie pojazdu na sesję zdjęciową

Przybranie samochodu  organizowane na dzień ślubu przez nas, to koszt niezależny w kwocie od 150 - 300 złotych w zależności od kompozycji, rodzaju kwiatów i upodobań Państwa Młodych.

Na zakończenie Państwo Młodzi otrzymują od nas mały prezent niespodziankę, jako pamiątkę z tego cudownego dnia oraz życzenia od całej firmy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby pomóc w organizacji najpiękniejszej i niezapomnianej ceremonii zaślubin!

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie pod numerem +48 515 101 006 oraz drogą elektroniczną. Adres e-mail: limuzyny@demot.pl Zapraszamy do kontaktu, postaramy się udzielić Państwu odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania. Tutaj także prosimy przesłać zapytanie dotyczące terminu wynajmu.


FORMULARZ ZAMÓWIENIA LIMUZYNY


  zamówienie pojazdu


  zamówienie pojazdu do ślubu