dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
plastpol 2014

Pastpol 2014  - XVIII edycja  w Kielcach
 

 

 


Tegoroczna XVIII edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol 2014 rozpoczęła w dniu 27 maja a jej zakończenie zaplanowano na 30 maja
 

 


W targach wzięło udział kilkaset firm z całego świata prezentując zarówno najnowsze urządzenia związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych, jak i pełną gamę rozwiązań projektowych.

 

 

Prezentowano nowe linie technologiczne do wytwarzania produktów z wszelkiego rodzaju tworzyw, urządzenia do przygotowania oraz produkcji granulatów a także nowe opracowania chemicznych komponentów stosowanych podczas produkcji. Widać było również oferty producentów jak i dystrybutorów urządzeń do znakowania produktów stosowanych jako uzupelnienie linii produkcyjnych.

 


Cieszy bardzo szeroka oferta rodzimych producentów, którzy pomimo ostrej i co tu dużo mówić bardzo nierównej konkurencji zaprezentowali na targach swój potencjał.

 

 


 

Cieszącym sie dużym zainteresowaniem było stoisko nr 7 w hali D przygotowane przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu w którym firmy zrzeszone w ramach tej inicjatywy miały możliwość spotkania się z kontarchentami oraz przedstawienia swojej oferty.  

 

 

Jedną z firm która oprócz obecności na targach jako Parner Klastra przygotował własną ekspozycję jest Protechnika prezentująca urządzenia porównywalne jakościowo z producentami z zachodniej europy a przewyższającymi znacznie producentów z azji - jednocześnie mogącymi z nimi konkurować cenowo.

 

 

Aby uatrakcyjnić zwiedzającym swoje stoisko - Grupa AZOTY zaprosiła w celu rozdania autografów znanych sportowców którymi są skoczkowie Kamil Stoch i  Piotr Żyła, oraz żużlowiec Artiom Łaguta a także siatkarki Katarzyna Mróz i Katarzyna Gajgał - Anioł.    
Pewnym jest że tegoroczne Targi Plastpol 2014 pokazują potencjał branży przetwórstwa tworzyw i są największymi zorganizowanymi przez Targi Kielce od kilku lat.


 

                                           

 

 

Cieszymy się że jako Partner Klastra  firma Euro-Group S.C. Zbigniew Wilk, Bożena Hebda, Robert Wilk również  uczestniczyła w tej wyjątkowo udanej i z całą pewnością perspektywicznej  imprezie.

 

 

 

wildern 2014

 

Polub demot.pl na Facebooku