dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
11. Tuning Show w Krakowie

11. tuning show 2013 w Krakowie


Kolejna 11 edycja Tuning Show 2013 w Krakowie już za nami .
Odbywającą się w dniach 18 - 19 maja 2013 r. i cieszącą się bardzo dużą popularnoscią imprezę w tym roku zorganizowano pod hasłem : "Wojna Północ - Południe"

 

 

Faktycznie podziwiać można było bardzo wiele pojazdów przygotowanych do pokazów pochodzących  z Czech, Słowacji, Węgier i Austrii. Północ oprócz oczywiście samochodów z Polski reprezentowali pasjonaci z Litwy i Estonii. Oczywiście poza samymi samochodami poddanymi różnorakim formom tuningu - będącymi główną atrakcją tegorocznych Targów w Krakowie, fani motoryzacji mieli okazję poznać dość szeroką ofertę wielu firm prezentujących zarówno akcesoria motoryzacyjne jak i oferujących usługi w zakresie napraw oraz tuningu pojazdów.

 

 

 

Można było zobaczyć osobiście proces zmiany koloru nadwozia przy wykorzystaniu specjalnych folii, a także zapoznać się z działaniem najnowocześniejszych środków chemicznych pozwalających na poprawę stanu powłok lakierniczych naszych maszyn.

 


 

Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych fanach motoryzacji, którzy mogli pościgać się  prowadząc modele zdalnie sterowane  na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym. Starsi natomiast mogli uczestniczyć w zawodach kartingowych, wszyscy natomiast mieli możliwość spróbowania swoich sił na profesjonalnym symulatorze jazdy. Z ciekawych fragmentów imprezy wymienić należy także pokaz Ferrari F355 Challenge Michała Wiśniewskiego dzięki któremu wielu fanów sportów motorowych miało okazję po raz pierwszy w życiu zająć miejsce za kierownicą prawdziwego sportowego samochodu.  Z innych rajdowych samochodów zobaczyć można też było kilka samochodów firmy Subaru.

 

Podobnie jak w czasie zeszłorocznej edycji Moto - Show pokaźną część ekspozycji zajęły pojazdy sprowadzone z rynku amerykańskiego. Poddane profesjonalnej renowacji prezentowały się naprawdę bardzo okazale.
Dużą atrakcją okazały się pokazy driftu znikających z rynku a popularnych do niedawna "maluchów' . Jak się okazało także te maszyny w odpowiednich rękach potrafią naprawdę bardzo dużo.

 

 

 

Odwiedzający dopisali tak więc jest nadzieja że ta ciekawa impreza pomimo obecnych kryzysowych nastrojów zostanie zorganizowana także w przyszłym roku.

wildern 2013

 

Polub demot.pl na Facebooku