dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
ślub w stylu klasycznym

Ślub w stylu klasycznym

Do Państwa dyspozycji oddajemy piękny stylowy samochód Jaguar XJ6 wraz z kierowcą. Samochód ten jest odrestaurowanym z i dopieszczonym w każdym detalu egzemplarzem z 1977 roku. Dzięki tak niepowtarzalnemu i klasycznemu pojazdowi Państwa ślub będzie wzbogacony o niepowtarzalne przeżycie. Samochód może być do dyspozycji pary młodej także na sesję zdjęciową, dzięki czemu profesjonalni fotografowie upiększą album dodatkowymi zdjęciami. Samochód jest obsługiwany przez szofera, który wielokrotnie uczestniczył w ceremonii dzięki czemu niejednokrotnie pomaga Państwu Młodym w nowych doświadczeniach, czasami ratując sytuację i rozładowując panujące napięcie.

Informacje krok po kroku.

W dniu ślubu samochód przyjeżdża na ustalone miejsce zawsze kilka godzin wcześniej bez dodatkowych kosztów. W tym czasie kierowca przygotowuje samochód do dalszej drogi, dopieszcza chromy, poleruje lakier. Dzięki wcześniejszemu pojawieniu się samochodu, eliminowane jest ryzyko spóźnień.

Na ten dzień samochód może zostać przybrany kwiatami lub bukietami w zależności od potrzeb Państwa Młodych. Z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi, oferujemy również możliwość dekoracji samochodu na okoliczność ślubu. Korzystamy w tym przypadku z pomocy firmy zajmującej się profesjonalną obsługą ceremonii ślubnej w zakresie tworzenia dekoracji. W tym przypadku należy wcześniej ustalić zakres przybrania, kolor kwiatów itd. Samochód może być również podstawiony celem przybrania do kwiaciarni bądź firmy obsługującej Państwa ślub. To wymaga ustalenia terminu z kwiaciarnią i wcześniejszego wyjazdu samochodu.

Samochód obsługiwany jest przez kierowcę - szofera. Osoba ta jest ubrana na dzień ślubu w elegancki stylowy strój, dzięki temu cała oprawa staje się bardziej magiczna. Auto jest do dyspozycji przez cały okres ustalony w umowie, jednak w każdej chwili czas ten może zostać wydłużony do potrzeb Państwa Młodych.

W jaki sposób wynająć samochód:

Pierwszą i najistotniejszą sprawą jest ustalenie terminu wynajmu limuzyny. Dzień Państwa ślubu może być zbieżny z ustalonym przez innych terminem, w tej sytuacji możemy zaproponować inny z naszych niepowtarzalnych samochodów.

Dokładamy wszelkich starań aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i magiczny, dlatego w formularzu zamówienia znajduje się szereg szczegółów, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niepotrzebne, jednak dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu, eliminujemy w ten sposób ryzyko jakichkolwiek pomyłek. Ustalając dokładnie zakres naszych obowiązków gwarantujemy profesjonalną realizację zlecenia.

Ile to kosztuje?

Każde zlecenie jest inne i traktowane jest indywidualnie, tak jak marzenia i potrzeby Państwa Młodych. Na cenę składają się miejsce zaślubin,  czas na jaki wynajmowany jest pojazd, odległości pomiędzy domami rodzinnymi Państwa Młodych, odległość do kościoła bądź miejsca zaślubin, przejazd do domu weselnego, dodatkowe przejazdy, takie jak wyjazd na sesję zdjęciową i inne określone w zamówieniu. W ustalonej cenie zawarte są wszystkie koszty wynikające z obsługi samochodu, oraz kierowca przez cały okres trwania umowy.

Przykładowy i najpopularniejszy pakiet usług kosztuje w chwili obecnej 600 złotych. Jego zakres obejmuje:
1. Dojazd do 50 km.
2. Czas trwania ceremonii 6 godzin.
3. Wszystkie przejazdy do 100 km łącznie.
4. Użyczenie pojazdu na sesję zdjęciową

Przybranie samochodu przez dekoratorkę organizowane na dzień ślubu przez nas, to koszt niezależny w kwocie od 150 - 300 złotych w zależności od kompozycji, rodzaju kwiatów i upodobań Państwa Młodych.
 
Na zakończenie Państwo Młodzi otrzymują od nas mały prezent niespodziankę, jako pamiątkę z tego cudownego dnia oraz życzenia od całej firmy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby pomóc w organizacji najpiękniejszej i niezapomnianej ceremonii zaślubin!

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie pod numerem +48 515 101 006 oraz drogą elektroniczną. Adres e-mail: limuzyny@demot.pl Zapraszamy do kontaktu, postaramy się udzielić Państwu odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania. Tutaj także prosimy przesłać zapytanie dotyczące terminu wynajmu.  zamówienie pojazdu do ślubu