dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
impreza na rozpoczęcie sezonu

Super impreza na rozpoczęcie sezonu.

 

Korzystając z zaproszenia mieliśmy przyjemność  uczestniczyć w otwartej  motocyklowej impezie rekreacyjno-edukacyjnej połączonej z pokazem unikatowych samochodów. Odbyła się ona w sobotę 04 czerwca 2011 r w  wyjątkowym miejscu jakim jest Kryspinów, a konkretnie swego terenu użyczył organizatorom właściciel lokalu Karczma Rochatyna. Aura dopisała znakomicie, co przełożyło się na dość dużą frekwencję zarówno  samych motocyklistów, jak i dużej liczby pragnących wypocząć nad zalewem Krakowian.

Przygotowano wiele atrakcji począwszy od konkursu na ustalenie wieku wystawianych pojazdów, pokazach tralowych a skończywszy na sympatycznym rockowym koncercie. Patronem całej impezy było Radio RMF MAXX a nad całością organizacji pieczę mieli członkowie Motocyklowego Klubu Rebels of Road. Nie można również zapomnieć o możliwości oddania honorowo krwi, gdyż Regionalne Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Krakowie podstawiło ńajnowocześniejszy mobilny punkt zabudowany na pojeździe marki Mercedes  wraz z przesympatyczną obsługą. Wielu uczestników  podjęło apel i przekazało na rzecz potrzebujących bezcenny dar jakim jest własna krew. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych uczestnikach zlotu, gdyż jak wiadomo w tego typu imprezach  biorą też udział dzieci. Dla nich przygotowano kilka atrakcji gdzie mieli okazję bezpiecznie i radośnie wyładować swoją niespożytą energię.

Wszyscy uczestniczący w zabawach  mieli możliwość zregenerowania sił korzystając z wyśmienitych dań serwowanych z polowj kuchni, czy też pieczonych na grillu. Oczywiście była też możliwość ugaszenia pragnienia z czego skorzystała dużej liczbie oglądających i czynnie uczestniczących w zabawach. Ogólnie można podsumować całą imprezę na  piątkę z plusem.

Czekamy na kolejną, a tym czasem obejrzyjcie zdjęcia z tej która się odbyła...

 

Polub demot.pl na Facebooku