dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
święto jarzębiny 2016

Święto Jarzębiny 2016

 

 

Czas płynie bardzo szybko z czego nie zdajemy sobie sprawy zajęci szeregiem obowiązków związanych z pracą i codziennym życiem prywatnym. Warto jednak od czasu do czasu pozwolić sobie na chwilę przerwy i pozwolić naszym zmysłom odpocząć i po prostu ponownie "naładować nasze akumulatory"

 

 


 

 

Świetnym sposobem na tego typu regenerację jest uczestnictwo w lokalnych imprezach pozwalających oprócz zwykłej rozrywki poznać również ciekawych ludzi oraz ich pasje. Właśnie tego typu impreza odbyła się w dniu 4 września w Krzywaczce. Właściciel Karczmy Pod Kogutkiem podobnie jak rok wcześniej zorganizował święto Jarzębiny 2016. Nie zabrakło wystawców świetnych regionalnych produktów spożywczych, których degustację można było przeprowadzić bezpośrednio przy straganach. Miody, kompoty, dżemy, wiele rodzajów ciast, a nawet nalewki - wszystkiego tego można było skosztować a następnie zakupić. Co warto tutaj również wspomnieć po takiej degustacji kierowcy ze względów oczywistych  mogą pozostać w niedawno uruchomionym  przy Karczmie Hotelu.

 

 

 

 

Występ lokalnej orkiestry dętej oraz uczniów szkół muzycznych był jednym z szeregu atrakcji  przygotowanych dla wszystkich biorących udział. Zadbano o najmłodszych uczestników imprezy dla których zorganizowano szereg atrakcyjnych konkursów i zabaw. Między innymi mieli za zadanie pokryć malunkami udostępniony przez naszą stację demontażu samochód.  Chętnych nie brakowało!!!

 

 

 

 

 

 

Lokalni rzemieślnicy mieli okazje zaprezentować swoje wyroby, a jeden z nich reprezentujący kowalstwo artystyczne uruchomił na terenie karczmy stoisko wyposażone w palenisko i miechy których użyć mogli wszyscy zainteresowani.
Impreza godna polecenia a z uwagi na coroczny charakter warto uwzględnić ją w swoich planach w roku przyszłym.