dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
VI memoriał Kuliga i Bublewicza

VI memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2012VI memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza odbył się w dniach 10 i 11 marca 2012 roku a organizatorem tej sportowej rywalizacji był Automobilklub Krakowski, Miasto i Gmina Wieliczka oraz Starostwo Powiatowe. Nie należy zapominać również o fimach wspierających organizatorów które przeznaczyły znaczne środki aby rajd mógł się odbyć.

Impreza ta została zorganizowana po raz szósty w Wielczce a od samego początku założeniem organizatorów jest umacnianie pamięci o dwóch wybitnych sportowcach. Z całą pewnością z każdą edycją rajdu przybywa chętnych do wzięcia udziału w zawodach, oraz co również ważne zwieksza się ilość widzów pragnących obserwować zmagania kierowców oraz pokaz ich umiejetności. Nie należy zapominać także o walorach rekreacyjnych tego typu imprezy, gdyż wśród oglądających pokazy znajdowali sie zarówno starsi fani motoryzacji, jak również najmłodsi z rodzicami. Co ważne organizatorzy wraz z Policją oraz innymi służbami perfekcyjnie zorganizowali trasy przejazdu oraz całą imprezę gwarantując bezpieczeństwo zarówno zawodnikom jak i widzom.

 

Zakończenie memoriału oraz wręczenie nagród dla zwycięzców odbyło się w hali Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnej "SOLNE MIASTO" przy ul. Kościuszki 15.