dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
południe się rozwija

Program Partnerski "Południe się rozwija"

 

 


Nie od dzisiaj wiadomo, że w grupie można osiągnąć więcej oraz aspirować to wyższych celów. Jednym ze sposobów uczestnictwa w przedsięwzięciu może być partnerstwo.

 

Istotną kwestią dla wszystkich uczestników partnerstwa, jest korzyść płynąca z jego podpisania. Nowe przedsięwzięcie Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej pod nazwą „Południe się rozwija” ma ogromną szansę na to, że wszyscy uczestnicy skorzystają na przystąpieniu do programu.

 

Założeniem projektu jest umożliwienie wzajemnego poznania się wszystkich firm zrzeszonych w ramach IGZM, ożywieniu w ramach członkostwa w izbie wzajemnych relacji biznesowych poprzez udzielanie pomiędzy firmami rabatów, co w szerszej perspektywie pozwoli na zwiększenie udziałów w sprzedaży, oraz poszerzenie grona konsumentów.

 

 

Biorąc pod uwagę to, że izbę tworzą przedsiębiorcy, którzy łącznie zatrudniają grupę około 2000 pracowników /do tego dochodzić mogą ich rodziny i przyjaciele /uczestnicy programu  mogą liczyć na dostęp do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów.

 

 

 

 

Według informacji o programie podstawowe cele, jakie mogą zostać osiągnięte dzięki uczestnictwu, to:

 

 

promowanie firm przynależących do IGZM na rynku lokalnym i ogólnopolskim,

wzajemne korzystanie z usług przedsiębiorców w ramach firm zrzeszonych w IGZM,

 

polecenie własnych usług grupie klienckiej złożonej z pracowników firm zrzeszonych,

 

prezentacja firmy na forum wewnętrznym przedsiębiorców (możliwość nawiązania kontaktów biznesowych),

 

udzielenie wzajemnych rabatów dla firm zrzeszonych w programie i należących do IZGM.

 

Program wygląda zatem zachęcająco, ponieważ otwiera przed uczestnikami nowe możliwości. Dostajemy dostęp do zniżek na produkty i usługi pozostałych partnerów programu, uzyskujemy dodatkowy rynek potencjalnych klientów, mamy możliwość umieszczenia swoich danych i prezentacji własnej oferty, umieszczenia informacji o działalności i logotypu wraz z przekierowaniem do naszej strony internetowej.

 

 

 

 

Ponadto otrzymujemy dostęp do bezpłatnej oferty o bieżących akcjach promocyjnych u Partnerów programu oraz możliwość zgłaszania własnych akcji promocyjnych. Oczywiście nic nie jest za darmo!

 

Program został opracowany dla członków Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej, w związku z tym w pierwszej kolejności należy podpisać członkostwo w izbie.

 

 

Kolejną kwestią jest przystąpienie do programu, które zobowiązuje nas do zdefiniowania jakich zniżek oraz na jakie produkty (lub usługi), możemy udzielić pozostałym Partnerom ze swojej strony.

 

 

 

Jednak analizując bilans zysków i strat, jak przystało na każdego szanującego się biznesmena, można śmiało powiedzieć, że ta inwestycja może przynosić tylko korzyści.

 Zbigniew Wilk