dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
święto jarzębiny 2015

Święto jarzębiny 2015  w Krzywaczce.

 

 

 

 

 

Kolejna coroczna impreza z cyklu "Święto Jarzębiny odbyła się w dniu wyborów referendalnych dnia 6 września 2015r., w zabytkowej 300-letniej karczmie "Pod Kogutkiem" w Krzywaczce. W trakcie tegorocznego święta, odbył się wielki konkurs nalewek z całego regionu, którymi wystawcy częstowali przybyłych. Kolejną atrakcją były występy lokalnych zespołów muzycznych, a także szereg zabaw i konkursów dla dzieci.

 

 

 

 

Jedną z atrakcji dla dzieci było malowanie farbami samochodu dostarczonego przez nasza firmę. Uczestnicy, mieli również szansę spróbować tradycyjnych przysmaków serwowanych przez lokalnych producentów. Wśród wystawców, byli również producenci ręcznie wykonywanych zabawek drewnianych, oraz ręcznie szytych zabawek szmacianych.

Jednym z wystawców był także właściciel pracowni kowalstwa artystycznego z Krzywaczki, który prezentował efekty pracy ze swojej kuźni. Przez cały czas trwania imprezy, obsługa dbała, aby gościom niczego nie brakowało, serwując specjały tutejszej kuchni. Wieczorem na sali bankietowej, zaplanowano zabawę taneczną, w trakcie której uczestnikom do tańca przygrywał zespół Anonym. Święto Jarzębiny, wpisało się na stałe w kalendarz lokalnych wydarzeń, z roku na rok powiększając liczbę nowych uczestników.