dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
weekend z funduszami TUCHÓW 2018

Weekend  z  Funduszami TUCHÓW 2018

 

 

 

W ramach organizowanego przez  Urządu Marszałkowski Województwa Małopolskiego cyklu prezentacji firm i instytucji które skorzystały lub planują ich wykorzystanie 08. lipca 2018 r w Tuchowie odbył się "Weekend z Funduszami"

 

 

W samym rynku tuż obok Miejskiego Ratusza pojawiły sie nowoczesne  stoiska wystawiennicze oraz duża scena z telebimem  na którym  można było zobaczyć  oprócz przygotowanych przez organizatorów  prezentacji (również na żywo z udziałem dziennikarzy)  także uczestników dużej ilości konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

 

 

Podczas  tej impezy w specjalnie zorganizowanym namiocie  konsultanci Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego udzielali  porad jak skorzystać z dotacji.
Szczególną atrakcją dla najmodszych uczestników  "weekendu" był ruchomy dinozaur na stoisku przygotowanym przez  Park Rozrywki z Inwałdu.
Bardzo ciekawą inicjatywą była  możliwość  zgłoszenia  uczestnictwa w pionierskim projekcie Województwa Małopolskiego – Małopolski Tele-Anioł. Każda  osoba starsza lub niesamodzielna dzięki dedykowanym opaskom z kartą SIM, mogła będzie w nagłych wypadkach błyskawicznie wezwać pomoc.

 

 

 

 

Nasza firma miała okazję zaprezentować się oraz przedstawić swoje osiągnięcia wszystkim zainteresowanym którzy pojawili się w przygotowanym na tę okoliczność stoisku.

 

Z innych beneficjentów prezentujących swoją ofertę z branży związanej z recyklingiem był Zakład Mechaniczny " Precyzja" Sp. z o.o. z Czchowa , który zaprezentowal kilka produkowanych  przez siebie modeli rozdrabniaczy.
Impeza ciekawa , a dzięki wielu atrakcjom i doskonałej organizacji /i świetnej pogodzie/ - bardzo pozytywnie przyjęta przez mieszkańców miasta oraz okolic którzy licznie odwiedzili prezentowane stoiska.