dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
garbojama 2012

Garbojama 2012

W dniach 5-8 lipca 2012 r odbyła się po raz dwunasty cykliczna impeza dla wszystkich miłośników popularnego samochodu Volkswagen Garbus - nazwana przez organizatorów "Garbojamą"
Jak zwykle i tym razem zlot zorganizowano w malowniczym Kryspinowie nieopodal Krakowa.
Wszyscy biorący udział mogli uczestniczyć w dodatkowych atrakcyjnych imprezach towarzyszących przygotowanych przez organizatorów.
Impeza przeznaczona była zarówno dla właścicieli samochodów zabytkowych jak też i dla wszystkich miłośników marki, zarówno tych dorosłych jak i dla ich pociech.
Były dla zainteresowanych wycieczki pozwalające zwiedzić zamki w Ojcowie i Pieskowej Skale, Kopalnię Soli w Wieliczce, a także poznać zakamarki Starego Krakowa.
Można też było bawić się świetnie na koncertach zespołów rockowych,  a dla wszystkich chętnych zapewniono udział w niedzielnej uroczystej mszy w czasie której można było poświęcić swój pojazd.
W sobotę 7 lipca pod Wawelem na terenie Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle odbył się również konkurs na wybór najładniejszego "chrząszcza". Oglądać można było zarówno pojazdy odrestaurowane zgodnie z fabrycznymi parametrami, jak też stuningowane przez fanów.
Dopisało bardzo wielu chętnych zarówno z naszego kraju jak i z całej Europy tak więc należy powiedzieć że impreza była wyjątkowo udana.

Pozostaje teraz tylko czekać na edycję XIII !

.... i parę fotek aby było czego żałować ;-)