dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
targi Moto - Show Kraków 2014

Targi Moto - Show  Kraków 2014

 

 

 

 

Tegoroczna edycja znanej już i świetnie przyjętej w całej południowej Polsce impeza motoryzacyjna   Targi MOTO - SHOW KRAKÓW 2014  zaplanowana została na dwa dni 24-tego oraz 25-tego maja. I tu dość ważna informacja dla wszystkich chcących obejrzeć wystawę - zlokalizowana została w innym miejscu niż zeszłoroczne Targi Moto - Show Kraków 2013 /ul Centralna/ , albowiem oraganizatorzy czyli Centrum Targowe w Krakowie zorganizowali ją w całkowicie nowym obiekcie przy ul . Galicyjskiej. Nieznający tutejszej topografii przyjezdni powinni kierować się   jak dawniej na ul Centralną i dalej w kierunku Elektociepłowni Łęg gdyż nowo powstała ulica Galicyjska jest przecznicą  u wylotu ulicy Centralnej przed Aleją Pokoju.  Nowy obiekt targowy został zbudowany zapewniając wystarczającą ilość miejsc parkingowych dla wszystkich odwiedzających, dzięki czemu  nie mają już  zeszłorocznych problemów ani kierowcy  ani też służby zabezpiecząjące  imprezę. Ale wracając do samych tagów - widać że impreza się rozrasta zyskując coraz więcej chętnych do uczestnictwa. Podobnie jak w zeszłym roku w trakcie Targów odbywa się TUNING-MOTO SHOW gdzie wiele Teamów zarówno z Polski, jak i z całej Europy walczy o zdobycie pierwszego miejsca. Prezentowane są całkowicie nowe pojazdy , ale i także takie które widzieliśmy już wcześniej.

 

 

 

Jako wyjątkowy można potraktować prezentowny przez słowacką firmę samochód TESLA z 2012 roku /pochodzący z USA/ wyposażony w silnik elektryczny o mocy ponad 110 KM pozwalający osiągnąć 100 km na godzinę w 4,2 sekundy. I co ciekawe zasięg tego samochodu bez doładowania wynosi prawie 500 kilometrów.

 

 

 

 

 

Trudno jednoznacznie zakwalifikować ofertę  firmy SUHOROVSKY DESIGN która zaprezentowała wyjątkową wersję  LAMBORGHINI GALLARDO. 

 

 

                                                

 

Czy to tylko jednostkowa oferta tuningowa czy już konkretna propozycja serii zmodyfikowanych pojazdów dla konkretnych zamawiających.  Jedno jest pewne w czasie tych targówe miała miejsce "światowa" jak zapowiadali organizatorzy premiera tego pojazdu. Inna sprawa czy w czasie targó2w TUNING SHOW nie mamy do czynienia z samymi światowymi premierami bo w końcu każdy z prezentowanych samochodów jest jedyny i niepowtarzalny. 

Odzielną częścią Targów są prezentacje nowych modeli samochodów osobowych praktycznie wszystkich obecnych w małopolsce dystrybutorów. Najnowsze modele zaprezentowali między innymi Dealer marki SEAT - Dynamica Sp z O.O.  oferując jazdy próbne samochodami  Ibiza, oraz Leon i Exeo. Jazdę próbną proponował również  dystrybutor marki DAIMLER CHRYSLER JEEP - Sobies ław Zasada Kraków . Obejrzeć można było najnowszy  flagowy model  Jeep Grand Cherokee / w tym przypadku wersja Overland/ , a także nieco odświeżonego Wranglera w wesji Rubicon. Oczywiście można też było na stoisku tego dealera zobaczyć nowe modele marki MERCEDES BENZ. Kolejnymi niemieckimi markami które zprezentowano podczas targów były AUDI oraz VOLKSWAGEN prezentujące najnowsze modele. 

 

 

Duże zainteresowanie wzbudziły również najnowsze modele marki FORD - Kuga, Fiesta  oraz modele użytkowe Connect, oraz Transit. Nie zabrakło oczywiście samochodów produkcji francuskiej CITROEN zaprezentowal pełną gamę  począwszy od C1 poprzez różne wersj DS. Natomiast RENAULT pokazał modele Captour Japonię reprezentowały MITSUBISHI  prezentując  modele  Outlander i Lancer , oraz   NISSAN z nowy X-Trail oraz wzbudzającym sporą sensację  GTR -2014. W planie wydarzeń Targów są pokazy świetnych drifterów z  klubu D1 KrK oraz dodatkowo Free Style MotoCross grupy z Tarnowa oraz Hajduk Trial Team, spotkania z wyjątkowymi goścmi Tagów którymi są  Mateusz Lisowski oraz  Michał Kościuszko. Impeza świetna i pomimo kryzysowej sytuacji na rynku motoryzacyjnym wpisała  się już  na stałe w kalendarz  pokazów tego typu w kraju.

 

 

wildern 2014

 

Polub demot.pl na Facebooku