dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
targi ślubne - Kraków 2016

Małopolskie Targi Ślubne - Kraków 2016

 

 

 

W dniu 31 stycznia 2016 roku w Centrum Targowym Chemobudowa-Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbyły się XXIX Małopolskie Targi Ślubne - największa impreza branży ślubnej w Małopolsce, w której uczestniczyła także nasza firma jako wystawca oferty pojazdów do ślubu jakimi dysponujemy.

 

 

 

 

W tym dniu zaprezentowane zostały nasz zabytkowy, odrestaurowany z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem Jaguar XJ6 oraz Maseratti Quattroporte, stanowiące uzupełnienie naszej oferty, o nietuzinkowy pojazd.

 

 

 

 

 

Wśród wystawców znalazły się także inne interesujące pojazdy, w tym zabytkowa Warszawa „Garbuska”, czy Chevrolet Impala, jednak to zaprezentowane przez nas pojazdy wzbudziły największe zainteresowanie.

 

 

 

 

Małopolskie Targi Ślubne są organizowane od 1998 roku, wtedy to miała miejsce pierwsza impreza targowa w Krakowie skierowana do narzeczonych i wystawców, umożliwiając w ten sposób zainteresowanym poznanie oczekiwań, opinii i nawiązanie bezpośrednich kontaktów z klientami. Centrum Targowe w Krakowie od 1993 roku zorganizowało ponad 400 branżowych targów i wystaw. Centrum oferuje profesjonalną obsługę na dwupoziomowej hali o powierzchni 2700 m2, restaurację oraz parking na ponad 700 samochodów.