dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
bonarka moto show 2012

Bonarka Moto Show 2012

 

Ciekawy sposób na przyciągnięcie do siebie klientów znalazł krakowski gigant Bonarka City Center.
Ta największa w naszym kraju galeria rozrywkowo handlowa uruchomiona pod koniec 2009 roku i zajmująca ponad 91 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej zorganizowała targi motoryzacyjne Bonarka Moto Show 2012. Przez kilka dni można było obejrzeć wystawę samochodów sportowych oraz z napędem na cztery koła 4x4.

W zamyśle chodziło o przyciągnięcie jak największej liczby fanów motoryzacji którzy jak wiadomo przy okazji mogą skorzystać z oferty ponad 270 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie tego centrum handlowego. Można powiedzieć że pomysł jak najbardziej słuszny gdyż jak wiadomo - reklama dzwignią handlu. W przestronnych korytarzach w dolnej części hali głownej zobaczyć można było nie tylko samochody nowe lecz także używane.

Impreza jak można było zauważyć bardzo podobala się wszystkim odwiedzającym centrum, szkoda tylko że w tym motoryzacyjnym show wzięło udział tylko kilka z kilkudziesięciu małopolskich firm mogących w ten sposób przedstawić nowe modele oferowanych przez siebie samochodów. Być może przyczyną były dość spore koszty uczestnictwa w tej wystawie, ale miejmy nadzieję że organizator wyciągnie wnioski i w następnej edycji zmniejszy oplaty z tytułu udziału dla wystawców, gdyż taka promocja działa na korzyść nie tylko wystwców wszystkich.   


wildern 2012