dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
Fiat 500 - powtórka z historii

Fiat 500 - powtórka z historii.

Mamy okazję dokladniej obejrzeć jeden z tego typu pojazdów - konkretnie wyprodukowany w 2008 r samochód z silnikiem o pojemności  1,2 litra z bardzo niewielkim przeiegiem 7000 km. Jest to samochód praktycznie samochód nowy a więc  raczej trudno wypowiadać się o zużyciu  konkretnych części, a zawieszenie pracuje identycznie z samochodami bezpośrednio od producenta. Prowadzi się doskonale i jak na tak mały pojazd cechuje się dobrymi własciwościami trakcyjnymi, należy jednak uważać podczas pokonywania zakrętów gdyż odczuwalna jest tendencja do utraty kontroli nad pojazdem.

Samochód jest wyjątkowy - urzeka stylistyką wnętrza nawiązującą do swojego poprzednika z lat  60 - tych, łacząc  jednocześnie współczesną funkcjonalność i ergonomię z dawną prostotą.Przykładem jest wielofunkcyjny  zintegrowany z wyświetlaczem LCD wskaźnik prędkościomierza, oraz sam układ panelu sterującego nawiewem i klimatyzacją. Jakość użytych przez producenta materiałów wykończeniowych stoi na wysokim poziomie, podobnie z doborem kolorystyki i wykonaniem powłoki lakierniczej.

Samochód nie jest duży, ale pozwala na swobodne podróżowanie czterem osobom z niewielką ilością bagażu podręcznego - idealny samochód na dojazdy do pracy i powrotne zakupy.
Jednak całą pewnością nie jest to pojazd dla wieloosobowej rodziny mający spelniać wszystkie wymagania stawiane samochodom wielofunkcyjnym - jest na to po prostu za mały.

 

wildern 2011

 

Polub demot.pl na Facebooku