dziś jest:


Newsletter
Zapisz się na darmowy newsletter:

Dział informacyjny

przeglądaj
II forum przedsiębiorców

II Forum Przedsiębiorców Małopolski Dziennika Polskiego
 


 

 

 

 

 

W dniu 30 października 2014 roku, w Krakowskim Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym "EXPO" odbyło się II Forum Przedsiębiorców Małopolski Dziennika Polskiego pod hasłem Polska Cyfrowa - Firma 2.0.

 

 

 

 

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Minister Administracji i Cyfryzacji pan Andrzej Halicki, który w trakcie wystąpienia przedstawił perspektywy jak cyfryzacja może wesprzeć i ułatwić pracę przedsiębiorcom, pan Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego, który przekonywał o korzyściach wprowadzania nowoczesnych technologii w firmach oraz pan Krzysztof Krzysztofiak Wiceprezes Krakowskiego Parku Technologicznego. W forum udział wzięli również przedstawiciele wielu organizacji zrzeszających przedsiębiorców, wśród których byli także przedstawiciele Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej oraz wielu biznesmenów i przedstawicieli firm między innymi pan Janusz Komurkiewicz będący członkiem zarządu firmy Fakro sp. z o.o.

 

 

 

 

Celem konferencji było przedstawienie możliwości jakie dają nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Jak cyfryzacja może ułatwić życie przedsiębiorcom oraz dlaczego nie należy się bać, wprowadzania i opierania biznesu na cyfrowej technologii. Całość prowadzona była przez pana Zbigniewa Bartuś, znanego dziennikarza Dziennika Polskiego.
 

 


Zbigniew Wilk